HAKKIMIZDA

27 yıllık demir – çelik tecrübesini 2009 yılında Konacık Bodrum’a taşıyan firmamız 2009 yılından günümüze müşteri memnuniyeti odaklı olarak azim ve gayretle çalışmaktadır. Kaliteli malzeme, uygun fiyat, dürüst ve kusursuz hizmet, taviz vermediğimiz; veremeyeceğimiz prensibimizdir. Uzun yılların birikim ve tecrübesiyle bol çeşit ve stok miktarlarıyla müşterilerimizin ihtiyaçlarını en kısa sürede zaman kaybına yol açmadan karşılayabilmekteyiz.
.
2014 yılı Aralık ayında gerçekleştirdiğimiz ve faaliyete geçen yatırımımız ile sac işleme birimimiz Cnc Plasma kesim, Cnc sac büküm – abkant, Nc Giyotin, Nc profil ve boru büküm, Cnc silindir üniteleri hizmete girmiştir.

Karbon çelikleri dahil Hardox – Xar 400-600 aşınmaz plakaları kesme ve bükme, karbon çeliklerini de 20 mm’ye kadar kesme ve bükme kapasitemiz mevcuttur.  Cnc Plazma kesim ünitemizin içinde ayrıca oxy – plazma ve profil-boru işleme birimi de mevcuttur. Karbon çeliklerinde max 40 mm, Hardox – Xar aşınmazlarda ise 30 mm kesme, oxy – plazma ile de 150 mm’ye kadar sac kesme kapasitemiz mevcuttur. 2018 yılı Ağustos ayında faliyete aldığımız 4 kw HD 3015 Laser kesim makinamız işletmemize güç katmıştır. Bu yatırımımız ile özellikle Bodrum ve Muğla sanayisine sağlayacağımız katkı ile gurur duymaktayız.
.
Sizlerden aldığımız güç ve cesaretle daha uzun yıllar sizlere hizmet etmeye devam edeceğiz.